فن و هواکش قابل حمل

 

فن و هواکش قابل حمل (پرتابل) :

 

فن و هواکشی پرتابل ساخت شرکت صنایع تهویه گستر روشی بسیار مناسب و ارزان جهت خارج کردن سیال اعم از دود, بخار یا غبار به محیط خارج می باشد. 

این نوع هواکش ها معمولاً در مواردی که محل کار (ایجاد آلودگی) دائما در حال تغییر است بکار می روند. از این نوع فنها می توان استفاده های دیگری مانند اتصال کانال خروج هوا به اگزوز ماشین و خارج کردن دود از محیط استفاده کرد

که می توان در تعمیرگاه های ماشین و همچنین نمایشگاه های خودرو مورد استفاده قرار داد.
در فن و هواکش قابل حمل (پرتابل) یک خروجی به هوای آزاد و یک خروجی به محل کار ایجاد می گردد. همچنین می توان هوای خروجی را نیز فیلتر نمود..

 

 

دیگر تولیدات شرکت صنایع تهویه گستر :

1- طراحی ساخت، نصب وراه اندازی انواع فنهای سانتریفیوژ (Utility Fan) با پروانه بکوارد و فوروارد بصورت اتصال مستقیم یا پولی تسمه، بدنه از جنس فولاد، استیل و..

2- طراحی ساخت، نصب و راه اندازی انواع فنهای سانتریفیوژ  فشار قوی (High Fans Pressure)

3- طراحی ساخت، نصب و راه اندازی انواع هواکشهای سقفی (Power Roof Fan) با پروانه آکسیال و رادیال بصورت اتصال مستقیم و پولی تسمه.

4- طراحی ساخت، نصب و راه اندازی انواع هواکشهای کانالی (Duct Fan)

5- طراحی ساخت، نصب و راه اندازی انواع هواکشهای صنعتی آکسیال (Axial Fan)

6- ساخت انواع پروانه های مولتی وینگ (Multi-Wing) در دو تیپ W-Z از جنس پلی آمید یا آلومینیوم

7- طراحی ساخت، نصب و راه اندازی سیستمهای فیلتراسیون شامل انواع غبارگیرهای جت پالس، متحرک، سیکلون، مولتی سیکلونی و تر، بگ فیلتر، اسکرابر

8- انواع دستگاه‌های تصفیه دودجوش در دو مدل متحرک و ثابت

9- طراحی ساخت، نصب و راه اندازی انواع هودهای صنعتی استیل و گالوانیزه، کانالهای استیل، داکت، پرده هوا

10- طراحی ساخت، نصب و راه اندازی فنهای بصورت ضد انفجار (EEX)

11- انواع فیلترهای صنعتی شامل:فیلتر فلزی، فیلتر الیاف شیشه ای، فیلتر کفی پلیتد، فیلتر کیسه ای، فیلترهای وریسل و دوراسل (لانه زنبوری)، فیلتر کربن اکتیو، فیلتر هپا، فیلترهای اولپا

12- طراحی و ساخت، نصب و راه اندازی انواع هواکشهای مرغداری، فن گلخانه ای و سیستم تهویه گلخانه، مرغداری

13- طراحی و ساخت، نصب و راه اندازی انواع هواکشهای بادی

14- طراحی و ساخت، نصب و راه اندازی انواع جت فن، هواکش تونلی

 

 

احتراما به استحضار می‌رساند، شرکت صنایع تهویه گستر در زمینه تولید انواع سیستم های پیشرفته تهویه صنعتی و فیلتراسیون و تجهیزات مدرن با تکیه بر محاسبات دقیق و استفاده از تکنولوژی پیشرفته مطابق با استانداردهای روز دنیا در جهت اجرای پروژه های صنعتی، تاسیساتی، ساختمانی و ارائه راه حل هایی مناسب در خصوص صنعت تهویه، مشغول به فعالیت میباشد.

در شرکت صنایع تهویه گستر کلیه تولیدات با استفاده از تجهیزات کالیبره شده از نظر میزان هوادهی در فشار استاتیک و دینامیک موردنظر، میزان صدا، آمپر مصرفی و بالانس پروانه دقیقا تست گردیده و آزمونهای کارائی سیستم (Performance Test ) مطابق استانداردهای معتبر بیـــن المللی نظیر BS، ASHREA ,ARI به اجرا در آورده میشود.

سیستمهای خریداری شده از این شرکت دارای یکسال گارانتی و پنج سال خدمات پس از فروش بوده که این مهم تضمین کننده کارکرد صحیح و دقیق سیستمهای مذکور می‌باشد.

 

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید از سایت شرکت دیدن فرمایید

www.tahviyehgostar.com

 

 

 

/ 0 نظر / 112 بازدید